O nás

Prvopočátky můžeme datovat od roku 1978, kdy se začaly rodit první vlastní texty písní. Později přibývali další, jejich popularita v kruhu rodinném rostla i mezi blízkými příbuznými. Přibývali další s různými tématy, k narozeninám i na objednávku až vzniklo první neoficiální album „Písně lidem“.

Mezi tím děti rostly přibýval zájem o IT techniku, zkušenosti ze zahraničního pracovního pobytu, první seznámení s výrobky Apple a další technikou. Přibývali zkušenosti s natáčením zvuků, zpracování zvuku, natáčení a střih videa, použití dronu a také drobné neúspěchy se založením hudebního studia. Pak znovu a znovu až se to stalo součástí života, části zaměstnání, koníčkem a většinového trávení volného času. Strastiplná cesta dala také vzniknout zajímavému portfoliu dokončených hudebních i filmových dílek, ze kterých v brzké době vzniknou zajímavá alba, která mohou lidem zpříjemnit chvíle odpočinku a relaxace. Připomenout obrazem, hudbou i dějem chvíle, které se třeba již nikdy nevrátí. Některé výkony našich spolupracujících interpretů mohou dokonce i překvapit, potěšit nebo inspirovat jiné, kteří o takovém projevu začali teprve snít.

Jeden z nejkrásnějších dárků na světě je například darovat vlastní píseň milované osobě. Písní i obrazem můžete někoho dobře naladit, roztancovat, ale i rozplakat, poučit nebo rozesmát a to je to, co na tom máme rádi a co nás baví.

W – v našem logu znamená, že v základu máme shodná jména, dva páry očí, dva páry rukou, dva mozky s rozdílnými životními zkušenostmi a dvě různá nadání.

Art – naše společné rozdílnosti dokážeme spojit v jedno ucelené umění.

Production – jsme schopni širokospektrální produkce

Top