Spolupracující interpreti

Vít Zíka

Multiinstrumentální skladatel, zpěvák s příjemným sametovým hlasem, Apple expert, hlavní zvukový poradce, technik, kameraman, fotograf a zástupce jednatele.

Ida Weisová

Zpěvačka s velkým srdcem a krásně procítěným hlasem. Již brzy se představí písní pro svou maminku a dalšími písněmi.

Gabriela Šidlíková

Zpěvačka s postavou manekýnky se zajímavou barvou hlasu a velmi milým projevem. Přátelé o ní tvrdí, že je odborníkem na šeptandu.

Jaroslav Krejča

Velký silný chlapák, který dokáže překvapit něžným hlasovým projevem i dobrým vkusem. Elektronika je jeho zaměstnání i koníček.

Vojta Hodl

Bubeník, který miluje svůj hudební nástroj a děvčata. Jeho snem je stát se dobrým bubeníkem, hrát po českých festivalech i třeba v zahraničí.

Iva Sýkorová

Zpěvačka, skladatelka vlastních repových textů. Má svoji osobitou flou s rebelským nádechem. Milovnice repových songů, říká si IWCZA.

Jan Rambousek

Kytarista s citem pro hudbu a kompozici, umí dobře improvizovat a okrášlit svými kytarovými kreacemi vznikající nové songy.

Vít Zíka st.

Textař, písničkář, básník, promítač, kameraman, filmová postprodukce, režisér a scénárista, zkušený organizátor společenských, sportovních a kulturních akcí, jednatel.

Daniel Danielčák

Akční kameraman, webmaster, programátor, zdatný keramik modelář s bohatými zkušenostmi a plejádou úspěšných porcelánových výrobků.

Nikolaj Kozlov

Malíř, pochází z Rostova nad Donem. Od roku 1985 působí v ČR. Věnoval se kresbě, akvarelu, později přidal akrylátové barvy a maloval na dřevěné desky.

Top